Akcesoria detailingowe  – jak błyskawicznie pozbyć się błota z opon samochodowych?

0
226

Akcesoria detailingowe  – jak błyskawicznie pozbyć się błota z opon samochodowych?

Zaschnięte błoto na oponach samochodowych to zmora wszystkich kierowców. Po długiej podróży, gdy na koniec dnia wreszcie trafiamy do domu, nie zawsze chce się od razu umyć auto. W pierwszej kolejności wszyscy kierowcy chcą najczęściej odpocząć. Potem zaczyna się przekładanie czynności, błoto schnie i zaczyna się problem. Na szczęście w szybkim usunięciu błotnistych skorup z opon samochodowych każdego gatunku pomóc mogą wyszukane akcesoria detailingowe!

Akcesoria detailingowe – jak czyścić nimi opony?

Do czyszczenia samochodowych opon możemy wykorzystywać oryginalnie skonstruowane i opracowane akcesoria detailingowe. Wszystkim kierowcom, którzy cenią akcesoria do auto detailingu markowych producentów i szukają czegoś, co stosować będzie można przez bardzo długi czas, polecamy aplikatory do dressingu na opony. Są one wyposażone w wysokiej jakości gąbki czyszczące, które można stosować wielokrotnie. Gdy gąbka się zużyje, bez problemu można ją wymienić ją na nową. Każdy aplikator stworzony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i ma bardzo poręczną rączkę, dzięki której wszelkie preparaty łatwo się nakłada, a ręka w ogóle nie męczy się w czasie pracy. To najbardziej poręczne akcesoria do detailingu, które można obecnie znaleźć na rynku. Korzystnym atutem jest również ich cena.

Akcesoria detailingowe – co oprócz aplikatorów?

Działanie aplikatorów do czyszczenia opon wspomagać mogą także idealnie wyprofilowane rękawice czyszczące, z wysokiej jakości mikrofibry. Świetne akcesoria do pielęgnacji samochodu mogą mieć postać pędzelków detailingowych, docierających nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, usuwających resztki zaschniętego brudu, martwe owady, zaschnięte warstwy kosmetyków, których nie udało się usunąć za pierwszym razem. Do czyszczenia opon samochodowych niezbędne są także takie akcesoria detailingowe jak wiadra z pokrywami i separatorami, szczotki do czyszczenia gumowych powierzchni oraz całe zestawy ręczników osuszających.